Merhaba Ziyaretçi
Forumumuza hoşgeldiniz.Sitemizi daha yararlı şekilde kullanabilmek için lütfen kayıt olun veya giriş yapın.

Xbox Series X +9000 fiyat hakkında düşünceler?

amento

New member
Katılım
17 Eki 2020
Mesajlar
2
Tepkime puanı
0

Bugüne kadar etkinlikler konusunda edindiği doğru bilgilerle tanıdığımız Jeff Grubb, bu sefer Xbox tanıtım etkinliğinin tarihini takipçileri ile paylaştı. Kişisel Twitter hesabı üzerinden takipçileri ile Inside Xboxserisinin ikinci yayınının 23 Temmuz gününde yapılacağını dile getiren oyun gazetecisi, bilginin oldukça sağlam olduğunu da belirtti.

Video Game Chronicles isimli internet sitesi ise etkinlik sırasında gösterilmesi muhtemel oyunlar hakkında kimi bilgileri paylaştı. Siteye göre etkinlikte, Xbox kullanıcılarının merakla beklediği Halo Infinite’ın ilk videosunun gösterilecek. Yeni Halo oyununun yanı sıra aynı yayında, Tomb Raider, God of War ve Uncharted gibi oyunların yapımlarında çalışmış kişiler tarafından kurulan The Initiative stüdyosunun ilk oyununun da yer alacak.

The Initiative’in 2020’de piyasaya sürülecek bir oyun üzerinde çalıştığı zaten biliniyordu. Rare’in eski serilerinden Perfect Dark’ın yeni oyunu gibi bir bomba üzerinde çalışması muhtemel olan stüdyonun neler yaptığı ise merak edilenler arasındaydı.

Inside Xbox tanıtımlarının ikincisinde Xbox stüdyolarının yanı sıra Activision ve Crystal Dynamic gibi şirketlerin de yer alacağı belirtildi. Activision’ın yeni Call of Duty hakkında yapacağı açıklamaların yanı sıra Crystal Dynamic’in yeni Lara Croft oyunu hakkında ilk bilgilerin gözler önüne serileceği aktarılanlar arasında yerini aldı.

Fiyat ort: 9200 - 9500
 
Üst Alt