Merhaba Ziyaretçi
Forumumuza hoşgeldiniz.Sitemizi daha yararlı şekilde kullanabilmek için lütfen kayıt olun veya giriş yapın.

Win Benefit, Organik Sosyal Medya Hizmeti

Thekingg kullanıcısının son içeriği

 1. T

  Hangi ülkede yaşamak isterdin

  Hangi ülkede yaşamak isterdiniz?
 2. T

  Flört uygulamaları hakkında

  Amacının dışında uygulamalar. Bunlar sadece uygulama yapımcılarının para tuzakları inanmayın fake kişiler kullanılıyor.
 3. T

  Araç satım zinciri

  Araç satanlarda şaşkın, bakıyo 2. El araç fiyatlarına bilgilere de bakıyo örnek veriyorum araçta boya var 200 k arabayı gören adamda da aynı arabadan var ve boyasız çiziksiz o zaman benim araba 220 eder diyo diğeri bakıyo benim arabanın km si daha düşük benimki 240 eder diyo... Bu böyle...
 4. T

  Vergi vergi vergi...

  Çok doğru
 5. T

  İnternetten para kazanma hakkında

  Özellikle bu pandemi sürecinde herkes ek gelir olarak internetten para kazanma yolları arıyor.peki gerçekten kazanılıyormu? Ben bi aralar bakıyodum da kazansanız dahi çok az miktarlar 10 15 tl gibi rakamlar. Siz internetten para kazanma hakkında ne düşünüyorsunuz?
 6. T

  İnstagramdaki alışveriş sayfaları hakkında

  Açıkçası ben güvenmiyorum ürün gelir gelmesine fakat patlıcan mı gelir patates mi belli değil😁😁 ha ürün geldi diyelim fotoğraftaki kadar güzel olmayabiliyor. Bu konu hakkında sizin düşünceleriniz nedir?
 7. T

  Arabalar neden bu kadar pahalılaştılar

  Özellikle son 1 senede arabalar neredeyse 2 katına çıktı. Araba alımı gerçekten çok zorlaştı. Bu konu hakkında sizin düşünceleriniz neler?
 8. T

  Tiktok

  Tiktok insanları salaklaştırmadı,salak insanları ortaya çıkardı.
 9. T

  Tiktok bazen iyi bazen kötü değilmi

  Tiktok yeni nesil sosyal medya platformu bazen iyi bazen kötü dememin sebebi iyi yönleri: yararlı bilgiler, yetenekli insanlar. Bazen ise saçma sapan hareketler yapan insanlar görüyoruz ve bu rahatsız edici değilmi? Bide şeyler var dişiliğini kullanıp kişiliğinden olanlar çok hızlı takipçi...
 10. T

  Yeni nesil yatırım tavsiyeleri

  Sizce en mantıklı yatırım neye yapılmalıdır? Yeni nesil yatırım tavsiyeleri nelerdir veya bitcoin ve diğer coinler hakkındaki düşünceleriniz?
Üst Alt